|
Do kolegi powyżej - na testy przyjeżdżają najczęściej wolni zawodnicy także my w tym wypadku nie możemy mówić o kupowaniu. Ilu zawodników na przestrzeni lat sprawdziło się poprzez testy i odgrywało znaczącą rolę w grze zespołu. Testy w takim klubie jak Wisła to 99% szansy na brak transferu bo zawodnicy, których testujemy w większości nie nadają się do profesjonalnego uprawiania tego zawodu - piłkarza. To jest marnotrawstwo czasu, nic więcej żaden poważny klub czy dobry zawodnik nie zgodzi się na testy w Wiśle od tego trzeba w ogóle zacząć. To jest tak byle się działo bez względu czy to ma sens, jest śmieszne i godzi w wizerunek klubu mającego podobno duże aspiracje, chcącego przyciągnąć kibiców na stadion.
|