domin_czyzyny napisał(a):

Myślę, że Jotem powinieneś załatwić tą sprawę na "Privie", błędem jest stosowanie Twoich uprawnień administracyjnych w dyskursie (NAWET BURZLIWYM) z innym forumowiczem.
Jeśli ban jest niezbędny to powinien go dać kto inny, a nie Ty. Bo bycie sędzią na własnym procesie zawsze pozostawi NIESMAK.
Zastanów się nad tym.
|
Zastanowiłem sie.
Jot nie tylko mnie zwyzywał, ale zwracał się do innego użytkownika krkgiba per "smutne piz.dy"
Jesli inny moderator zdejmie mu bana, nie będe miał nic naprzeciwko