Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2099
Stary 08.06.2012, 10:56
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Jotem powinieneś załatwić tą sprawę na "Privie", błędem jest stosowanie Twoich uprawnień administracyjnych w dyskursie (NAWET BURZLIWYM) z innym forumowiczem.
Jeśli ban jest niezbędny to powinien go dać kto inny, a nie Ty. Bo bycie sędzią na własnym procesie zawsze pozostawi NIESMAK.

Zastanów się nad tym.
Zastanowiłem sie.
Jot nie tylko mnie zwyzywał, ale zwracał się do innego użytkownika krkgiba per "smutne piz.dy"
Jesli inny moderator zdejmie mu bana, nie będe miał nic naprzeciwko
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując