michael napisał(a):

Po meczu Borussi w Dortmundzie większośc przystanków jest rozwalonych, ale że Niemcy dość mądry naród jeśli chodzi o dbanie o własny wizerunek to nie nagłaśniają takich rzeczy i maja opinię wzorowych kibiców.
Czytajcie wybiórczą- daleko zajdziecie.
Kochajcie Holandię, kraj w którym nasi rodacy, którzy tam pracują boją się rozmawiać po polsku bo jest taka napinka na nas. Sami doświadczyliśmy jak się traktuje ludzi w Holandii- Enschede.
Kochajcie EURO 2012 w Polsce , bo przecież przyniesie nam tylko miliardy strat, a potem nie będzie na ważniejsze rzeczy jak służba zdrowia, oświata, emerytury i inne.
|
Mam koleżankę w Holandii i pytałem jak wygląda sprawa traktowania polaków, wiesz co powiedziała ?
"mieszkam w mieście z którego wywodzi się ta cała frakcja anty, ale z jakimś zagrożeniem, piętnowaniem czy czymkolwiek się nie spotkałam."
Ponadto uważam, że filozofia "oni nam tak, to my im bardziej" jest błędna, lepiej pokazac, że potrafimy to zignorowac co może niektórym zamknąc mordy, pomóc wyciągnac wnioski po błędnych zachowaniach.