Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2088
Stary 08.06.2012, 10:03
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Mamy się zachowywać godnie, z honorem i szacunkiem do nich i do nas samych.
Udawanie małp na treningu to honor po chuju
Generalnie to mi się wierzyć nie chce w to bo o taki idiotyzm to bym naszych nie podejrzewał, z drugiej strony też ciężko mi wierzyć by holenderski trener robił aferę z niczego bądź się przesłyszał.

ps. mam nadzieje że już żadnych otwartych treningów nie będzie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując