domin_czyzyny napisał(a):

Mamy się zachowywać godnie, z honorem i szacunkiem do nich i do nas samych.
|
Udawanie małp na treningu to honor po chuju
Generalnie to mi się wierzyć nie chce w to bo o taki idiotyzm to bym naszych nie podejrzewał, z drugiej strony też ciężko mi wierzyć by holenderski trener robił aferę z niczego bądź się przesłyszał.
ps. mam nadzieje że już żadnych otwartych treningów nie będzie
