Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17620
Stary 08.06.2012, 09:20
Ktos mi powie po jaką cholerę prywatyzują Elektrownie Wodną w Niedzicy? Firmę , która w 2010r. przyniosła 40 mln zysku netto? Ponoć za 500 mln złotych co stanowi jakieś 10% wartości wszystkich inwestycji, które doprowadziły do powstania tej elektrowni.
Argument o braku rentowności odpada, małe Czechy przejmuja nasze strategiczne firmy z sektora energetycznego..Najpierw kopalnie, teraz elektrownie..
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
[][][][]> T S W <[][][][]