syryls napisał(a):

Nie rozumiem ich mamy Euro, taka impreza zdarza się raz na sto lat, Holandia - wicemistrz świata, największe gwiazdy, a jakieś matoły robią pośmiewisko nie tylko Polski ale także Wisły, obrażanie sraksy ok ale sezon się skończył nie rozumiem tego, kibice przyszli popatrzyć na trening a nie wyzywać "Małpów" od takich i takich. Euro w Krakowie skończy się praktycznie niedługo(2 tygodnie) a fajnie by w Holandii gazety napisały "Miło na ugościli"
Chyba w niższych ligach, w lidze angielskiej i niemieckiej takich zachowań nie ma wogóle, przykładowo Borussia - Schalke, kibice nie są ze sobą agresywni, kto wygra ten jest lepszy, w Anglii to za wyzwisko można dostać po kieszeni.
|
No właśnie.....problem w tym , żę jednak CHYBA Nie.

.Google nie boli.