Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 08.06.2012, 08:53
syryls napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem ich mamy Euro, taka impreza zdarza się raz na sto lat, Holandia - wicemistrz świata, największe gwiazdy, a jakieś matoły robią pośmiewisko nie tylko Polski ale także Wisły, obrażanie sraksy ok ale sezon się skończył nie rozumiem tego, kibice przyszli popatrzyć na trening a nie wyzywać "Małpów" od takich i takich. Euro w Krakowie skończy się praktycznie niedługo(2 tygodnie) a fajnie by w Holandii gazety napisały "Miło na ugościli"

Chyba w niższych ligach, w lidze angielskiej i niemieckiej takich zachowań nie ma wogóle, przykładowo Borussia - Schalke, kibice nie są ze sobą agresywni, kto wygra ten jest lepszy, w Anglii to za wyzwisko można dostać po kieszeni.
No właśnie.....problem w tym , żę jednak CHYBA Nie..Google nie boli.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując