Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.06.2012, 07:47
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Wierzę, że nie było żadnych takich zachowań. Nigdzie nie napisałem, że tak było. Napisałem, że jeśli w ogóle, to grupka ludzi(cymbałów) mogła dać minimalny powód do podejrzeń.

I tu nie chodzi o robienie loda mediom, a o to, jak inni postrzegają nas i jaka opinia idzie w świat. Chcecie być uważani za rasistów nieumiejących się zachować?

Liczę, że ktoś z miasta/klubu/organizatora wyda oficjalne oświadczenie, w którym kategorycznie stwierdzi, że żadnych takich zachowań nie było.
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Tak, my sobie wymyśliliśmy, a wy żyjcie dalej w swoim świecie i róbcie z nas pośmiewisko, to nam pomoże. Klapki na oczy i jazda.
To skoro wierzysz, że tak nie było to po co te wycieczki że grupa cymbałów robi z nas pośmiewisko? Zdecyduj się. Bo wychodzi na to, że kibice w niczym nie zawinili, a i tak według Ciebie są winni.

A co ci z tego oświadczenia? Myślisz, że "rzetelne zachodnie media" wydrukują sprostowanie? Bo prawda jest najważniejsza?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując