Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17617
Stary 08.06.2012, 07:40
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Z toba to tak jest ,że jak pochwalą Tuska czy Polske w zagranicznej prasie to znaczy ,że po to lub dlatego ,że Tuska ograli lub chca ograć i go w zamian poklepią po plecach ,a jak napiszą coś nieprzychylnie o Polsce ,to jest wtedy lament ,że to wina polityki Tuska i ze nikt sie z nami nie liczy.Czyli czy napiszą dobrze czy żle to i tak jest żle

ASie pytanie jest jedno za co chwalą. Jeżeli pochwalą za umożliwienie ruskim marszu, to mam sie cieszyć? Jeżeli zganią za pilnowanie polskich interesów to tym lepiej dla Tuska. Niestety chwalą go tylko za deprecjonowanie statusu Polski, a ganią za zbyt wolne takie działania. Poczytaj sobie dla porównania jak powinien się zachowywać przywódca.


Cytat:
Węgry mają dwa dni, by podporządkować się wyrokowi Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. W listopadzie 2011 r. trybunał nakazał Węgrom wypłacić odszkodowanie mężczyźnie, który dostał naganę za propagowanie sowieckich symboli.

W celu ich uniknięcia CET (Rada Porozumienia Społecznego) wystosowała apel do obywateli węgierskich z całej Niecki Karpackiej z prośbą o masowe poparcie petycji, która ma zostać przesłana do Strasburga. Czytamy w niej m.in.: „Dla nas, mieszkańców Europy Środkowo-Wschodniej, czerwona gwiazda jest czymś więcej niż kawałkiem czerwonego sukna. Jest symbolem komunistycznego mocarstwa, które przy pomocy żołnierzy w czapkach z czerwoną gwiazdą spacyfikowało węgierskie powstanie 1956 roku, później zaś czechosłowacki zryw wolnościowy w roku 1968. Po wojnie dziesiątki tysięcy deportowanych cierpiało z powodu czerwonego terroru, ruch noszący czerwone gwiazdy posłał na śmierć sto milionów ludzi. Wystarczy tu przywołać przykład katyńskiego losu naszych polskich braci. My, Węgrzy, niezależnie od rasy, religii i wyznania odrzucamy zarówno nazizm, jak i komunizm. Każdy Węgier potępia systemy totalitarne”.
A u nas do sierpa i młota każą nam się uśmiechać. Szambo to delikatne określenie.

http://niezalezna.pl/29576-nie-zaplaca-komuniscie
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.06.2012 o godz. 07:50.
Hej Nasz TS !!