lazy napisał(a):

|
To napisał Grantar - senior member, na tym forum od 2003. Przepraszam ale nie jestem w stanie z takim stanowiskiem polemizować. Biegnę szybko na testy, może okażę się talentem. Panowie, wy też powinniście. W końcu chodzi o naszą Wisełkę.
|
Nie rozumiem tej wycieczki do mojego stażu na forum , ale jak widzę jesteś z tego samego "rzutu" a masz inne zdanie niż ja. Więc konkretnie: co masz przeciwko testom nowych zawodników ?
Pewnie uważasz, że powinno się przywieźć 5 Meliksonów gotowych do gry. Podpisujemy kontrakt i p...ć jakies głupie testy.
Testować: źle, kupić niewypał: źle. Krytykować wszystko: trendy.
Nie zmieniam zdania - lato powinno być dla trenera i działaczy okresem wytężonych testów piłkarzy obserwowanych wcześniej przez nasz super profesjonalny rozbudowany skauting ......
Myślę że Stan V nie spalił wszystkich notatek i nagrań, gdy do Wisły trafił demon zła Bednarz. W końcu Stan jest profesjonalistą (nie ironizuje) i pracuje ciągle w Wiśle.