Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56766
Stary 08.06.2012, 06:54
lazy napisał(a):Wyświetl post
To napisał Grantar - senior member, na tym forum od 2003. Przepraszam ale nie jestem w stanie z takim stanowiskiem polemizować. Biegnę szybko na testy, może okażę się talentem. Panowie, wy też powinniście. W końcu chodzi o naszą Wisełkę.
Nie rozumiem tej wycieczki do mojego stażu na forum , ale jak widzę jesteś z tego samego "rzutu" a masz inne zdanie niż ja. Więc konkretnie: co masz przeciwko testom nowych zawodników ?
Pewnie uważasz, że powinno się przywieźć 5 Meliksonów gotowych do gry. Podpisujemy kontrakt i p...ć jakies głupie testy.
Testować: źle, kupić niewypał: źle. Krytykować wszystko: trendy.
Nie zmieniam zdania - lato powinno być dla trenera i działaczy okresem wytężonych testów piłkarzy obserwowanych wcześniej przez nasz super profesjonalny rozbudowany skauting ......
Myślę że Stan V nie spalił wszystkich notatek i nagrań, gdy do Wisły trafił demon zła Bednarz. W końcu Stan jest profesjonalistą (nie ironizuje) i pracuje ciągle w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 08.06.2012 o godz. 07:07.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując