Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2064
Stary 08.06.2012, 06:03
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Przyśpiewki w stylu "ole, ole, euro pier#ole" są co najmniej nie na miejscu. Gdzie jest szacunek dla gości, czyli Holendrów?

Dla mnie to było po prostu obrzydliwe.
Po pierwsze nie były to okrzyki " Holandię .......e" a odnoszace sie do turnieju.
Po drugie ja do Holandii mam taki stosunek, jak stosunek Państwa holenderskiego do mnie.
Jeśli to panstwo traktuje mnie jak zwierze, to ja w stosunku do tego Państwa będę miał zbliżony stosunek.

Enschede i wszystko jasne...
Odpowiedz cytując