muerte napisał(a):

Srakt a nie fakt, wiesz coś o tym czy tak tylko gadasz dla zwykłego gadania?
Oferta z Wisły za Brożka poszła. Tyle, że Turcy chcą za niego 800k Euro na co nas oczywiście nie stać.
|
A jakie jest źródło, bo Ty też nie podajesz tutaj konkretów? Skąd to wiesz?
@K4millo - byliśmy wtedy młodzi i głupi - nie widzieliśmy niczego poza zapyziałym światem Ekstraklasy, gdzie jest jedno i to samo otoczenie i trenerzy, dyrektorzy sportowi migrują z jednych klubów do drugich.
Wreszcie przyszedł Valcx i pokazał, że można robić na piłce interes, albo inaczej - podnosić poziom drużyny poprzez sprzedaż najlepszych graczy za przyzwoite pieniądze, by po pewnym czasie podnieść jakość całego zespołu.
A tak poza tym - w naszej lidze nie ma talentów. Przyjeżdżają skauci do Polski i stwierdzają, że w gruncie rzeczy nie ma tutaj kogo oglądać(poza pojedynczymi przypadkami, jak młodzi z Legii, czy ten Nakoulma, o którym ostatnio zrobiło się głośno). Nie ma kogo obserwować. Nie warto przyjeżdżać, bo nie ma jakości. Valcx przez swoje transfery mógł podnieść poziom Wisły, a ponadto może inne kluby poszłyby taką drogą jak Wisła i zatrudniły specjalistów z zagranicy, i poziom samej ligi by się szybko podniósł.