|
Gwiaździsty... hmm. chodzę na R 22 od 85 roku. Byłes już na świecie? czy dopiero spod szafy wypełzałeś? . Ale to nie istotne i nie twoja sprawa. Jeździłęm na wyjazdy po drugich ligach ,stałem na Xw błocie . Co z tego?Obywaliśmy się bez noży , i pieprzionej agresji i sensu w nienawiści do wszystkiego...Dla większosci tutaj to prehistoria. Fakty są takie że robicie wioche z kibicoowania i dajecie argumenty oponentom...... Smieszny mógłby być mój syn gdybym pozwolił mu zadawać się z takimi czesiami jak Ty...ale nbiedoczekanie Twoje.. Prędzej Ty znikniesz ze stadionu niz my.. dobrze to wiesz.. Trening Holendrów mi zwisa i powiewa.. Robienie Wiochy na Wisełce i pod niby szyldem Wisły nigdy.. .. Skoro tego nie trybisz to bierz swoją dzidę i idź do parku udowadniać swoje racje takim jak ty...
|