bonawentura napisał(a):

Przyśpiewki w stylu "ole, ole, euro pier#ole" są co najmniej nie na miejscu. Gdzie jest szacunek dla gości, czyli Holendrów?
Dla mnie to było po prostu obrzydliwe.
|
A dla mnie obrzydliwe jest to, ze ludzie traca poczucie wlasnej wartosci tylko dlatego ze nazjezdzala nam sie cala zgraja Anglikow, Holendrow itd