Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 07.06.2012, 22:13
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Przyśpiewki w stylu "ole, ole, euro pier#ole" są co najmniej nie na miejscu. Gdzie jest szacunek dla gości, czyli Holendrów?

Dla mnie to było po prostu obrzydliwe.
A dla mnie obrzydliwe jest to, ze ludzie traca poczucie wlasnej wartosci tylko dlatego ze nazjezdzala nam sie cala zgraja Anglikow, Holendrow itd
Odpowiedz cytując