westersyl napisał(a):

|
Podstawowa sprawa jest taka, że oferta na Brożka to fakt medialny. Brożek może zagrać na EURO, nikt w Turcji o zdrowych zmysłach nie będzie go sprzedawał przed tym turniejem, wreszcie sam zawodnik nie zmieni kubu przed EURO bo po jaką cholerę ? Dlatego nie sądzę że słaliśmy jakieś oferty na Pawła bo byłoby to po prostu bez sensu.
|
Srakt a nie fakt, wiesz coś o tym czy tak tylko gadasz dla zwykłego gadania?
Oferta z Wisły za Brożka poszła. Tyle, że Turcy chcą za niego 800k Euro na co nas oczywiście nie stać.