mozdzierzz napisał(a):

|
Boli mnie natomiast fakt że zbliżamy się poziomem do kibiców Cracovii , co juz było widac na ostatnich derbach czyli bezmyślego bluzgania rywala (patrz derby na Craxie w ostatnim mistrzowskim sezonie) a chyba nie o to chodzi bo zawsze na Wiśle na 1 miejscu było wspieranie swojej drużyny a dopiero potem wbijanie szpilek rywalom co zresztą i tak robiono z klasą, na szczęście młynowym nie jest się całe życie...
|
Dokładnie ująłeś i streściłeś to o co mi chodziło! BRAWO!