Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56762
Stary 07.06.2012, 22:02
Chodzi tutaj też o styl wyszukiwania zawodników. Bednarz nie wychyla nosa poza swoje biurko. Ma bardzo małą bazę informacji, kontaktów by można było spać spokojnie. Wolę człowieka bardziej aktywnego. Swego czasu skauci Lecha potrafili wyszukać Rudniewa, Stilica etc. I wyciągnęli ich za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wolę ludzi bardziej aktywnych niż osobę, która tylko czeka aż ktoś podsunie mu zawodnika na testy.

Pojawiła się informacja, że Wisłę wzmocni Dudu z Widzewa. To jest pójście po najniższej linii oporu i kontraktowanie piłkarza, który może dużo wnosi do gry ofensywnej, ale w defensywie spisuje się już jako tako. Mam nadzieję, że o ile dojdzie do podpisania takiego kontraktu, to będzie on krótkoterminowy, a nie jak w przypadku Jirsaka.
Odpowiedz cytując