Faktycznie Euro to zlot kosmitów.
Tylko czekam aż ktoś wyjdzie z tekstem że z okazji Euro trzeba się pojednać z parchami
Na szczęście właśnie to tylko i aż forum i niech to tutaj zostanie. Tylko pewnie ktokolwiek z Polski zagląda ma wielką bekę z nas - ale uspokajam - żeby było dobrze proponuję pomalować główny budynek klubu na pomarańczowo.