Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2028
Stary 07.06.2012, 21:59
Faktycznie Euro to zlot kosmitów.

Tylko czekam aż ktoś wyjdzie z tekstem że z okazji Euro trzeba się pojednać z parchami

Na szczęście właśnie to tylko i aż forum i niech to tutaj zostanie. Tylko pewnie ktokolwiek z Polski zagląda ma wielką bekę z nas - ale uspokajam - żeby było dobrze proponuję pomalować główny budynek klubu na pomarańczowo.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując