Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2024
Stary 07.06.2012, 21:21
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Gwiażdzisty...możesz sobie biegać z nożykiem ,szczerzyć kły i pieprzyć dyrdymały. Chodze na Wisłe więcej niż Ty żyjesz.. Głosiosz poglądy głupszych szowinistów . Komkpletnie odizolowanych od realiów. Zal z tobą polemizować.
Euro jak widać rzuciło ci się na mózg, śmieszny chłopczyku. Kiedy zaczynałeś chodzić ? Podaj rok bo się uśmieję
Odpowiedz cytując