darotsok73 napisał(a):

|
Gwiażdzisty...możesz sobie biegać z nożykiem ,szczerzyć kły i pieprzyć dyrdymały. Chodze na Wisłe więcej niż Ty żyjesz.. Głosiosz poglądy głupszych szowinistów . Komkpletnie odizolowanych od realiów. Zal z tobą polemizować.
|
Euro jak widać rzuciło ci się na mózg, śmieszny chłopczyku. Kiedy zaczynałeś chodzić ? Podaj rok bo się uśmieję
