Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.06.2012, 21:15
Gwiażdzisty...możesz sobie biegać z nożykiem ,szczerzyć kły i pieprzyć dyrdymały. Chodze na Wisłe więcej niż Ty żyjesz.. Głosiosz poglądy głupszych szowinistów . Komkpletnie odizolowanych od realiów. Zal z tobą polemizować.
Odpowiedz cytując