Byłem wczoraj, żadnego rasizmu nie było. Może media odebrały buczenie kilku osób na C jako rasizm
Cytat:
|
Podsumowując troche odjechałem od tematu ale uważam że przyjście na trening tylko po to żeby pokazać swoją niechęć jest po prostu głupie i odbiera możliwość zobaczenia znanych piłkarzy (można powiedzieć nawet gwiazd europejskiego futbolu) z bliska osobom który naprawdę tego chciały.
|
Powodem przyjścia naszych kibiców było wg. mnie:
1. FUCK Euro i kwestie z tym związane (na necie można pewnie o tym trochę poczytać)
2."Wszyscy na pomarańczowo"- czyli zabranie możliwości przyjścia na stadion tzw. kosmitom
3. No i poczucie, że ten stadion jest NASZ (nie wiem jak to lepiej ująć

)