Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 07.06.2012, 21:06
Byłem wczoraj, żadnego rasizmu nie było. Może media odebrały buczenie kilku osób na C jako rasizm

Cytat:
Podsumowując troche odjechałem od tematu ale uważam że przyjście na trening tylko po to żeby pokazać swoją niechęć jest po prostu głupie i odbiera możliwość zobaczenia znanych piłkarzy (można powiedzieć nawet gwiazd europejskiego futbolu) z bliska osobom który naprawdę tego chciały.
Powodem przyjścia naszych kibiców było wg. mnie:
1. FUCK Euro i kwestie z tym związane (na necie można pewnie o tym trochę poczytać)
2."Wszyscy na pomarańczowo"- czyli zabranie możliwości przyjścia na stadion tzw. kosmitom
3. No i poczucie, że ten stadion jest NASZ (nie wiem jak to lepiej ująć )
Ostatnio edytowane przez KrajanTSW : 07.06.2012 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując