Gwiaździsty napisał(a):

C
W TVN24 czy w GW ci to powiedzieli dzieciaczku ? he,he,he I pewnie uwierzyłeś ?
|
TVN24?
GW?
Spisek mediów?
Dzieciaczku?
he, he, he?
Chłopczyku, tylko na tyle Cię stać? Prawda boli? Dobrze wiesz, że Was czas się kończy i 99 proc. kibiców będzie z tego zadowolonych.