Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56755
Stary 07.06.2012, 20:06
Tomas Jirsak: negocjuję z klubem 2. Bundesligi.

A miał być Apoel... Generalnie 2. Bundeliga to i tak niezłe lądowanie dla tak słabego kopacza.

westersyl napisał(a):Wyświetl post

Valckcx jak miał kasę to udowodnił że potrafi ją wydawać w przyzwoity sposób.
To, że jego skuteczność w przeliczeniu na wydane złotówki jest ciut lepsza niż w przypadku Bednarza, nie oznacza, że Valkcx wydawał kasę w sposób przyzwoity. Np. kontrakt Jaliensa imo podchodzi pod zarzut o niegospodarność a sam Holender to największy pasożyt na R22 ever. Ale mniejsza z tym. Chodzi o to, że ustawianie w jednym szyku słów Bednarz, kasa i przyzwoitość oraz Valkcx, kasa i przyzwoitość jest niepoważne.
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.06.2012 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując