Tomas Jirsak: negocjuję z klubem 2. Bundesligi.
A miał być Apoel...

Generalnie 2. Bundeliga to i tak niezłe lądowanie dla tak słabego kopacza.
westersyl napisał(a):

Valckcx jak miał kasę to udowodnił że potrafi ją wydawać w przyzwoity sposób.
|
To, że jego skuteczność w przeliczeniu na wydane złotówki jest ciut lepsza niż w przypadku Bednarza, nie oznacza, że Valkcx wydawał kasę w sposób przyzwoity. Np. kontrakt Jaliensa imo podchodzi pod zarzut o niegospodarność a sam Holender to największy pasożyt na R22 ever. Ale mniejsza z tym. Chodzi o to, że ustawianie w jednym szyku słów Bednarz, kasa i przyzwoitość oraz Valkcx, kasa i przyzwoitość jest niepoważne.