Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2007
Stary 07.06.2012, 19:34
Jakby nie patrzeć i oceniać i interpretoować i dodawać ideologie ..kibolstwo zrobiło WIOCHĘ. .. ZENADA i PRZEDSZKOLE.. Jak ktoś ma rozum i używa mózgu to sobie odpuszcza i nie robi teatrzyku. Efekt mizerny. Wstyd spory . Ale jak zwykle wstydzą się nie ci co powinni. Polemika bez sensu . Była wiocha na derbach. Jest wiocha na treningu Holendrów. Tam większa tu mniejsza ale WIOCHA. Jeśli taki jest trend kibicowania na R22 to gratuluję inteligencji.....Do niedawna szczyciliśmy się że jesteśmy ponad " poziom" tych z za błoń. ..Do niedawna..Skor oEUROto nie Wasza impreza to po jakiego grzyba staliście w tych kolejkach po wejściówki?..... Zenada.
Odpowiedz cytując