syryls napisał(a):

Bednarz: Przed Levadią nie było żadnego transferu do klubu! Czyli wydaliśmy 0 PLN
Valckx: Już przed Skonto kadra była praktycznie zamknięta. Wydaliśmy około 3 mln PLN, zajechaliśmy na tym paliwie do APOELu gdyby wydać więcej efekty były by pewnie większe.
|
Andraż Kirm. Mariusz Jop. Dwa transfery w tym jeden gotówkowy.
Śmieszy mnie zwalanie Levadii na Bednarza. Jeżeli dla kogoś zespół złożony z zawodników klasy Marcelo, Brożków czy Sobolewskiego nie był wystarczająca do ogrania na luzie amatorów z Estonii jest śmieszny. Nie można powiedzieć, że Bednarz dał Skorży za słaby zespół na przejście gości z Tallina. To w największym stopniu wina Skorży, który myślał, że pokona ich pomimo braku dobrego przygotowania fizycznego.