Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56749
Stary 07.06.2012, 18:58
syryls napisał(a):Wyświetl post
Bednarz: Przed Levadią nie było żadnego transferu do klubu! Czyli wydaliśmy 0 PLN
Valckx: Już przed Skonto kadra była praktycznie zamknięta. Wydaliśmy około 3 mln PLN, zajechaliśmy na tym paliwie do APOELu gdyby wydać więcej efekty były by pewnie większe.
Andraż Kirm. Mariusz Jop. Dwa transfery w tym jeden gotówkowy.

Śmieszy mnie zwalanie Levadii na Bednarza. Jeżeli dla kogoś zespół złożony z zawodników klasy Marcelo, Brożków czy Sobolewskiego nie był wystarczająca do ogrania na luzie amatorów z Estonii jest śmieszny. Nie można powiedzieć, że Bednarz dał Skorży za słaby zespół na przejście gości z Tallina. To w największym stopniu wina Skorży, który myślał, że pokona ich pomimo braku dobrego przygotowania fizycznego.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 07.06.2012 o godz. 19:05.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując