|
Bednarz: Przed Levadią nie było żadnego transferu do klubu! Czyli wydaliśmy 0 PLN
Valckx: Już przed Skonto kadra była praktycznie zamknięta. Wydaliśmy około 3 mln PLN, zajechaliśmy na tym paliwie do APOELu gdyby wydać więcej efekty były by pewnie większe.
|