Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1996
Stary 07.06.2012, 18:16
jova napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj. Informowanie wyłącznie o pozytywnych zdarzeniach to dosłownie ich praca. Trudno oczekiwać by oni donosili o jakiejkolwiek krytyce czy kontrowersjach.

Jasne, z perspektywy gazety/portalu skandal to dużo lepszy biznes. Tylko co do zyskania ma sztab Holandii?
Ty dalej nie rozumiesz tego co się do Ciebie mówi. Jakie źródła poza źródłami holenderskimi masz na potwierdzenie tezy, że Van Marwijk jest oburzony rasizmem? Spotkałeś go i rozmawiałeś? Widziałeś chociażby w TV jego wypowiedź w języku który znasz?

Tak jak ich pracą jest informowanie o pozytywnych zdarzeniach tak pracą mediów holenderskich jest tworzenie artykułów, które się będą sprzedawały. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Media nie mają informować tylko mają się sprzedawać. Proste.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując