jova napisał(a):

Bez jaj. Informowanie wyłącznie o pozytywnych zdarzeniach to dosłownie ich praca. Trudno oczekiwać by oni donosili o jakiejkolwiek krytyce czy kontrowersjach.
Jasne, z perspektywy gazety/portalu skandal to dużo lepszy biznes. Tylko co do zyskania ma sztab Holandii?
|
Ty dalej nie rozumiesz tego co się do Ciebie mówi. Jakie źródła poza źródłami holenderskimi masz na potwierdzenie tezy, że Van Marwijk jest oburzony rasizmem? Spotkałeś go i rozmawiałeś? Widziałeś chociażby w TV jego wypowiedź w języku który znasz?
Tak jak ich pracą jest informowanie o pozytywnych zdarzeniach tak pracą mediów holenderskich jest tworzenie artykułów, które się będą sprzedawały. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Media nie mają informować tylko mają się sprzedawać. Proste.