jova napisał(a):

Oni też:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...jk_zachwycony/
Jakoś nie ma narzekania Van Marwijka na rasizm?
Jak BBC przedstawiała Polaków jako morderców i antysemitów to też uważałeś że na pewno to prawda bo nie jest to filia GW więc po co mieliby kłamać?
Osoby, które były wczoraj na treningu twierdzą, że żadnego rasizmu nie było ale oczywiście ty wiesz lepiej bo "tata Marcina (holenderskie media) powiedział"
PS. Na koniec odpowiedz sobie na pytanie, który tytuł się lepiej sprzeda "Spokój w Krakowie podczas treningu Oranje" czy "Skandal - pokaz rasizmu kibiców Wisły Kraków". Dalsze przemyślenia zostawiam Tobie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."