jova napisał(a):

Filie moze nie ,ale dziennikarze szukajacy taniej sensacji,a czy powodem było małupie buczenie czy moze po prostu spiewy "kiboli"?co powiedział trener dokładnie ,tego nie wiesz ,jezeli byles na treningu to czy slyszałes buczenie?ktos napisał siedzacy na C1 ze takowego nie bylo ,ja ogladalem na zywo transmisje holenderskiej tv i tez tego nie słyszałem a wiec tylko intepratacja dowolna dziennikarzy ktora moze byc roznorodna jak dobrze wiesz, a tak wlasciwie to holenderskiego nie znam a te google tlumaczenia to gowno warte jak i wybiórcza