Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1992
Stary 07.06.2012, 17:58
jova napisał(a):Wyświetl post
Oni rozmawiali:
http://www.telegraaf.nl/telesport/vo...ejegend__.html
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/10896...en-staat.dhtml
Czemu mieliby kłamać? To jakieś filie GW?
Filie moze nie ,ale dziennikarze szukajacy taniej sensacji,a czy powodem było małupie buczenie czy moze po prostu spiewy "kiboli"?co powiedział trener dokładnie ,tego nie wiesz ,jezeli byles na treningu to czy slyszałes buczenie?ktos napisał siedzacy na C1 ze takowego nie bylo ,ja ogladalem na zywo transmisje holenderskiej tv i tez tego nie słyszałem a wiec tylko intepratacja dowolna dziennikarzy ktora moze byc roznorodna jak dobrze wiesz, a tak wlasciwie to holenderskiego nie znam a te google tlumaczenia to gowno warte jak i wybiórcza
Odpowiedz cytując