Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56746
Stary 07.06.2012, 17:56
Sorki Markus ale to jak grała drużyna w momencie podziękowania Maskantowi podobało się się tobie, ..... i kilku innym koneserom piłki nożnej. Do tych wysokiej klasy znawców nie należał zarząd Wisły i właściciel klubu i co najważniejsze ja ( ).
To nawet nie chodzi o pozycję w lidze ale o regres w stosunku do poprzedniego roku.
Słaba frekwencja na stadionie to także efekt stylu gry .... Ciężko się patrzyło nawet na wygrane mecze . Może nie jestem takim znawcą piłki jak niektórzy ale większość kibiców też nie jest.
Co do zwalania winy na Bednarza za wiosnę to (chociaż nie mam jakiejś wielkiej sympatii do gościa) nie bardzo rozumiem jak profesjonalnego piłkarza można zdemotywować do gry o mistrzostwo polski (premie, sławę, ładny wpis do CV dla następnego pracodawcy). Jeśli masz rację to mi takich "profi" nie żal ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 07.06.2012 o godz. 18:12.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując