palikot napisał(a):

|
1. To udawali w końcu czy nie? Bo jednym gazetom zależy, żeby zinterpretować to w ten sposób, a inne chociaż starają się być obiektywne. Widzę, tobie też zależy na "odpowiedniej" interpretacji
|
A van Marwijkowi i reszcie sztabu niby czemu na tym zależy? Niby czemu oni mieliby kłamać?
palikot napisał(a):

|
2. hahahaa to masz ten problem co ja . Ja mieszkam w Polsce, poza Europe nigdy nie wyjechałem ale jestem oczywiście "ekspertem" w dziedzinie antopologii Beduinów z Afryki płn. Uważam więc, że mogę się spierać z prawdziwymi naukowcami oczywiscie podważyć ich autorytet, bo przecież się dobrze znam
|
Nawet nie próbowałbym podważać Twojego autorytetu jako eksperta od robienia bydła.
palikot napisał(a):

|
P.s A to trzeba teraz mieć trzycyfrowe IQ, żeby zachowywać się jak "człowiek"?
|
Czytać też nie umiesz.