|
Za to Enschede to powinni deportować wszystkich Holendrów z Polski. Najlepiej na Madagaskar...
Ja rozumiem, ze są nawet ludzie nielubiący Bożego Narodzenia, ale wasza banda śmiesznych dzieciaków zasiadzie od jutra i będzie oglądac każdy mecz, więc nie wiem co i komu chcieliście przekazać tym śmiesznym protestem. Ponownie większość ludzi was nie zrozumiała.Macie to w dupsku? No to miejcie! Tylko potem nie stękajcie, ze was nikt nie chce bronić poza paroma politykami czekającymi na wasze głosy w wyborach.
PS. Nie jestem pokemonem, jeżdżę na mecze Wisły-także te zagranicą,nie brandzluje się do Holandii, Danii czy Hiszpanii. Ale nie rozumiem czemu ci co chcieli obejrzeć Holandię to frajerzy? Z tego co widzę to sporo osób z Wisły nie omieszkal sobie porobić zdjęcia z Holendrami i żadnej ujmy im to nie przyniosło.
|