Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56737
Stary 07.06.2012, 15:06
szprotson napisał(a):Wyświetl post
51 mln - w tym jaki % zawodników od swojego kolegi ?
83 - w tym jaki % zawodników od swojego kolegi?

Czy ktokolwiek coś pisał o Bednarzu, ze ma byc rozchwytywany w calym swiecie ? Jeśli nie to dlaczego tak odszczekujesz?
Jak zwykle pusty merytorycznie post szprotsona, dlaczego mnie to nie dziwi ..
Osoby atakujące tak głupio Valckx'a nie są partnerami w dyskusji, więc sam sobie poszczekaj jak lubisz haha.

No taki geniusz jak Bednarz powinien być rozchwytywany na całym świecie .

raindog napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/raport-londy...uve,nId,537774


Co do komentarzy wyżej odnośnie propozycji dla Stana - rozumiem, że Bednarza wytransferowaliśmy z Barcelony i biliśmy się o niego z Bayernem Monachium?

Zapaść finansowa za Bednarza -> a raczej już po jego wyrzuceniu -> wyrzucenie Wilczka = odpadniecie z Levadią było równoznaczne z ze stratami wynoszącymi ok. 2mln Euro. Co więcej, mieliśmy wtedy najłatwiejszą drogę do LM, gdyż bilibyśmy się o nią z Debreczynem.
Oj szkoda tej szansy, w samej rzeczy czekał na nas Debreczyn, zwyczajnie szkoda. Z drugiej strony jeśli gra w kw. do LM i LE daje takie "straty" to aż strach pomyśleć co by dał, awans do LM , kto wie może wielu chętnych na sprzedaż naszych piłkarzy i ...odzyskanie zainwestowanej kasy przez B.C. , a dalej kto to wie...
Ostatnio edytowane przez milosz : 07.06.2012 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując