Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56733
Stary 07.06.2012, 14:35
milosz napisał(a):Wyświetl post

Ta niechęć niektórych do Stana i bezgraniczne uwielbienie Bednarza, przyznaje jest dość komiczne
Nie popadajmy w skrajność - Stan po części został ofiarą własnej promocji , nie kto inny jak on gadał o notatniku pełnym nazwisk - okazało się jednak że jak trza pozyskać sporo grajków za stosunkowo małe pieniądze to i notatnik nie starczy i to w sumie jest oczywiste.
Rynek transferowy ma własne(rynkowe) prawa - nikt do Wisły nie przyjdzie tylko dlatego że Valckx jest dyr. sportowym a ze Stanem czy bez - nadal jesteśmy mało konkurencyjni na rynku transferowym.
Ja bym Stanowi wystawił ocenę 4- bądź 3+, przy 2(w skali szkolnej, nie akademickiej) dla Łysego podczas ostatniego pobytu.

Mnie najbardziej rozwala fakt że kluby w ogóle nie uczą się na błędach.u nas wraca Łysy który dał dupy jak mało kto, w Legii Urban, w Lechii wytrzasnęli kolejną skamielinę - Kaczmarka.Wszystko to totalna prowizorka.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując