Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17613
Stary 07.06.2012, 14:15
Szpenio - to jak? Ubierasz koszulkę z sierpem i młotem i będziesz maszerował z ruskimi w "Dniu Rosji"? Bo przed momentem Donald - Twoje nieomylne słońce - zachęcił wszystkich Polaków do pójścia świętowania razem z Rosjanami bo to w gruncie rzeczy jest dzień "upadku Związku Radzieckiego". Idziesz?