|
Szpenio - to jak? Ubierasz koszulkę z sierpem i młotem i będziesz maszerował z ruskimi w "Dniu Rosji"? Bo przed momentem Donald - Twoje nieomylne słońce - zachęcił wszystkich Polaków do pójścia świętowania razem z Rosjanami bo to w gruncie rzeczy jest dzień "upadku Związku Radzieckiego". Idziesz?
|