Szpen napisał(a):

sól chyba jest w prokuraturze, czyz nie?
co do Pana ze SKOKu. już raz to powiedziałem - mówi wiele ciekawego i w wielu sprawach sie z nim zgadzam. Ale wiem też, że SKOKi finansują PiS, więc tutaj obiektywizm pryska.
|
No wydało się

Nawet jak ktoś mówi mądrze i ciekawie to jest skreślony jak jest z PIS-u

Lemingoza zaawansowana. Nieuleczalne. Jedyny ratunek wyjechać na zawsze z Polski