Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17611
Stary 07.06.2012, 13:37
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oglądając polską TV dochodzę do wniosku,że albo Polacy są mega zakompleksieni albo odgórnie stara się to w nich wywołać. W CNN powiedzieli o Polsce dobrze,huraaa,a prowadzący się uśmiechnął,super jesteśmy ekstra. A w BBC nas zjebali,uuuuu,co za paskudny dzień, musimy się wsytdzić. Kompleks na kompleksie tutaj siedzi i pierdzi.
NIe trzeba oglądac TV iluż to znajomych nawet by może poparło PIS ale przecież co to w Juropie o nas powiedzą, znów bedą artykuły o Kaczorach.Kompleksiarze ......jak ich pogłaszczą to od razu mają lepszy dzień
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej