Marszałek napisał(a):

|
Oglądając polską TV dochodzę do wniosku,że albo Polacy są mega zakompleksieni albo odgórnie stara się to w nich wywołać. W CNN powiedzieli o Polsce dobrze,huraaa,a prowadzący się uśmiechnął,super jesteśmy ekstra. A w BBC nas zjebali,uuuuu,co za paskudny dzień, musimy się wsytdzić. Kompleks na kompleksie tutaj siedzi i pierdzi.
|
NIe trzeba oglądac TV iluż to znajomych nawet by może poparło PIS ale przecież co to w Juropie o nas powiedzą, znów bedą artykuły o Kaczorach.Kompleksiarze ......jak ich pogłaszczą to od razu mają lepszy dzień