Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17610
Stary 07.06.2012, 13:36
Taka propaganda. Szpen planuje oceniać euro na podstawie zachodniej prasy. Jak rudego klepną w garba to też święto we wsi. A najgorsze co można zrobić to mieć własne zdanie inne niż w TV powiedzą, bo to już jest zwyczajne oszołomstwo.

Jak angole trenowali na Hucie to akurat szła procesja. Było ją słychać bardzo dobrze, ciekawe czy znajdzie sie jakiś kasztan który uzna to za zaściankowe .
Hej Nasz TS !!