Taka propaganda. Szpen planuje oceniać euro na podstawie zachodniej prasy. Jak rudego klepną w garba to też święto we wsi. A najgorsze co można zrobić to mieć własne zdanie inne niż w TV powiedzą, bo to już jest zwyczajne oszołomstwo.
Jak angole trenowali na Hucie to akurat szła procesja. Było ją słychać bardzo dobrze, ciekawe czy znajdzie sie jakiś kasztan który uzna to za zaściankowe

.