Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56723
Stary 07.06.2012, 12:54
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jestem ciekaw jak ten chłopak się odnajdzie w nowym sezonie, zwłaszcza że opuści cały okres przygotowawczy z drużyną... kiedy znajdzie czas na zasymilowanie się z grupą, czy poznanie filozofii pracy trenera? w trakcie sezonu będzie na to za późno... oby tylko nie złapał kontuzji podczas tej całej olimpiady... ogólnie transfer - wielka niewiadoma
To są pierdoły dla słabych. Dobry wchodzi i ładuje bramy albo od razu pokazuje umiejętności.
Tylko słaby jak Jirsak potrzebuje 5 lat "szans" albo "przepracować x okresów przygotowawczych" jak Garguła.
Oczywiście są jakieś tam przypadki, że gość jest talentem do totalnej obróbki od zera i potrzeba rok, dwa żeby zaczał coś grać, ale to chyba nie o takich zawodników nam chodzi.
..
Odpowiedz cytując