Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56722
Stary 07.06.2012, 12:44
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jestem ciekaw jak ten chłopak się odnajdzie w nowym sezonie, zwłaszcza że opuści cały okres przygotowawczy z drużyną... kiedy znajdzie czas na zasymilowanie się z grupą, czy poznanie filozofii pracy trenera? w trakcie sezonu będzie na to za późno... oby tylko nie złapał kontuzji podczas tej całej olimpiady... ogólnie transfer - wielka niewiadoma
równie dobrze może zaprezentować się rewelacyjnie i wypromować się na tyle ze opchniemy go w niedługim czasie za duże pieniądze

ja jestem optymista , po tych urywach ze sparingów było widac że wie co to gra zespołowa i ma wszelkie predyspozycje bo odegrać znaczącą rolę w zespole i nawet z marszu wkomponowac się w zespół

optymizmu
Odpowiedz cytując