Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14003
Stary 07.06.2012, 12:12
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednak za dobry, jak na nas. Pójdzie do ligi tureckiej, tam preferują techniczny futbol, będzie miał komu zagrywać takie piłki. Do nas jakby przyszedł, to podobnie jak Melikson spędziłby połowę swojego czasu w szpitalu.
Pomijając kwestie zdrowotne - ciekawe, jakby się ten Pan prezentował na boisku wspólnie z Meliksonem i Ilievem w systemie 4-2-3-1. Bo jak sobie oglądnąłem filmiki, to się troszkę rozmarzyłem
Odpowiedz cytując