bonawentura napisał(a):

|
Chyba jednak za dobry, jak na nas. Pójdzie do ligi tureckiej, tam preferują techniczny futbol, będzie miał komu zagrywać takie piłki. Do nas jakby przyszedł, to podobnie jak Melikson spędziłby połowę swojego czasu w szpitalu.
|
Pomijając kwestie zdrowotne - ciekawe, jakby się ten Pan prezentował na boisku wspólnie z Meliksonem i Ilievem w systemie 4-2-3-1. Bo jak sobie oglądnąłem filmiki, to się troszkę rozmarzyłem
