|
Jak dla mnie czarnym koniem o którym nikt nie mówi jako o faworycie może być Francja. Mają młody, ambitny zespół z gwiazdami jak Benzema, Ribery,Nasri, M'Vila czy Menez i mogą konretnie namieszać. Hiszpania moim zdaniem tutyłu nie obroni, moi faworyci to poza Francją, Holandia oraz Niemcy.
Co do Polski to brak awansu z grupy najsłabszych zespołów na turnieju na własnej ziemi będzie moim zdaniem wręcz wstydem, bo jacy słabi nie jesteśmy to z Grekami powinniśmy dać radę, Rosja nas klepnie a z Czechami fartem wygramy i będzie 1/4. Byłoby lepiej gdyby nie brak trenera, ale cż zrobić jaka piłka i PZPN taki i trener kadry.
|