Belzebub napisał(a):

Czyli zgadasz się z tym co mówi, ale ze względu na to, że jest proPiS podważasz tego obiektywizm ? Chociaż de facto pokrywa się to z twoim zdaniem w kwestiach, które podejmuje? To chyba jakieś polityczne rozszczepienie jaźni..
|
Jakie tam rozszczepienie

. To syndrom leminga. Jeżeli ktoś twierdzi że 2+2=4 a może być z PiS to za żadne skarby nie wolno mu wierzyć. Choćby każdy kalkulator świata potwierdzał jego tezę.

.