Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17607
Stary 07.06.2012, 11:30
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Czyli zgadasz się z tym co mówi, ale ze względu na to, że jest proPiS podważasz tego obiektywizm ? Chociaż de facto pokrywa się to z twoim zdaniem w kwestiach, które podejmuje? To chyba jakieś polityczne rozszczepienie jaźni..
Jakie tam rozszczepienie . To syndrom leminga. Jeżeli ktoś twierdzi że 2+2=4 a może być z PiS to za żadne skarby nie wolno mu wierzyć. Choćby każdy kalkulator świata potwierdzał jego tezę. .
Hej Nasz TS !!