Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 07.06.2012, 11:25
WISŁAZWE - jak też typowałem Hiszpanię na faworyta turnieju, jednak po kontuzjach, jakie ich dopadły, nie jestem już tego taki pewien (wzrastają szanse Holandii i Niemiec). Myślę, że pechowiec David Villa jest lepszym napastnikiem niż "el Nino" Torres, a brak Carlesa Puyola to poważny cios dla "la Roya". Choć z drugiej strony, jak popatrzymy na jeszcze większą plagę kontuzji u Anglików... to nie postawiłbym złotówki, że zajmą 1. miejsce w grupie.

W grupie z Polską przewiduję 1. miejsce Ruskich - wystarczy popatrzeć, co zrobili z Włochami, a to "trochę" silniejszy rywal niż Andora. Jeśli ekipa Smudy wymęczy choć 1:0 z Grekami, to 2. miejsce mogą zająć, na nic więcej nie liczę.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując