|
przede wszystkim powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie podstawowe, czy nasza kadra na dzień dzisiejszy jest kompletna i czy do 25 czerwca taką będzie - wypożyczenie zawodnika, który zacznie treningi z Wisłą na początku września, na którego certyfikat pewnie będziemy musieli poczekać jak przeszłość pokazuje nie jest w tej sytuacji czymś pożądanym, jakby Bednarz brzytwy się chwytał - najpierw niech zajmie się kompletowaniem kadry a nie szukaniem czasowych uzupełnień bo jeżeli spieprzymy to okienko to trudno będzie potem na cokolwiek więcej niż po ubiegłym sezonie. Na cały okres przygotowawczy mamy jednego kontuzjowanego Bułgara jak na razie a sam Bednarz mówił o potrzebie sprowadzanie minimum 2 napastników. Bierzemy zawodnika do totalnej obróbki vide Diaz jak przychodził- bez przepracowanego okresu przygotowawczego, raczej tego typu zabiegi kończyły się niepowodzeniem. Niemniej trzeba wierzyć że tym razem Bednarz nie sprowadza nam drugiego Beto. I coś mi mówi, że to wypożyczenie jest podyktowane brakiem konkretów w sprawie innych kandydatów do gry w ataku, takim działaniem alibi.
Aha i najważniejsze to wypożyczenie jest w zawieszeniu do momentu przelania przez Wisłę na konto zespołu z Hondurasu określonej kwoty.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 07.06.2012 o godz. 10:00.
|