Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56711
Stary 07.06.2012, 08:53
milosz napisał(a):Wyświetl post
Do wielbicieli Bednarza jeszcze taka prośba, niech ten wypożyczony piłkarz strzeli dla nas tyle co Biton, czyli zawodnik sprowadzony przez nielubianego tak przez was, Stana Valckx'a.

Dla przypomnienia statystyki Bitona: 11 bramek w lidze, 3 bramki w europejskich pucharach i 2 bramki w PP, razem 16 goli w jednym sezonie.

___
A co do potrzebnych wzmocnień to tu nic sie nie zmieniło, LO (dużo lepszy od Paljicia) , śr. pomocnik (lepszy od Jirsaka czy Nuneza) i skrzydłowy (lepszy od Kirma).

....a chłopie niech ten Valckx wypożyczy kogoś kogo możemy potem kupić, a nie nawyopżycza piłkarzy za których potem trzeba zapłacić 1mln €, przecież to było wiadome że go nie kupimy.
Odpowiedz cytując