Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56700
Stary 06.06.2012, 22:31
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
No to mamy drugie wzmocnienie tego okienka (które jeszcze nie ruszyło, przypominam)

Lis Pustyni piłkarzem Wisły. Ciekawe, czy Bednarz wynegocjował taką samą kwotę wykupu jak tutejszy idol- Valckx za Bitona. Liczę, że jest ona jednak osiągalna dla Wisły.

http://www.90minut.pl/news/190/news1...o-w-Wisle.html
jako że wg. zgodniej opinii wszystkich JB jest łysym leg... ch... i czort wie czym jeszcze
myślę że cena wykupu jest większa circa about o 1000% od ceny wykupu niejakiego Bitona D.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując