pan Dudi napisał(a):

No to mamy drugie wzmocnienie tego okienka (które jeszcze nie ruszyło, przypominam)
Lis Pustyni piłkarzem Wisły. Ciekawe, czy Bednarz wynegocjował taką samą kwotę wykupu jak tutejszy idol- Valckx za Bitona. Liczę, że jest ona jednak osiągalna dla Wisły.
http://www.90minut.pl/news/190/news1...o-w-Wisle.html
|
jako że wg. zgodniej opinii wszystkich JB jest łysym leg... ch... i czort wie czym jeszcze
myślę że cena wykupu jest większa circa about o 1000% od ceny wykupu niejakiego Bitona D.