Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56699
Stary 06.06.2012, 22:11
No to mamy drugie wzmocnienie tego okienka (które jeszcze nie ruszyło, przypominam)

Cytat:
Wisła Kraków wypożyczyła na rok napastnika z Hondurasu Romella Quioto - poinformował na swojej stronie internetowej klub piłkarza CDyS Vida. W umowie zawarto także opcję pierwokupu.

Romell Quioto urodził się 9 sierpnia 1991 roku w Río Esteban. Ma 180 cm wzrostu, waży 78 kg. Ostatnio grał w drużynie CDyS Vida (La Ceiba). Testy w Wiśle rozpoczął pod koniec maja.

Zawodnik ma na koncie jeden występ w reprezentacji Hondurasu. Występuje także w reprezentacji olimpijskiej swojego kraju, która zagra na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.
Lis Pustyni piłkarzem Wisły. Ciekawe, czy Bednarz wynegocjował taką samą kwotę wykupu jak tutejszy idol- Valckx za Bitona. Liczę, że jest ona jednak osiągalna dla Wisły.

http://www.90minut.pl/news/190/news1...o-w-Wisle.html
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując