No to mamy drugie wzmocnienie tego okienka (które jeszcze nie ruszyło, przypominam)
Cytat:
Wisła Kraków wypożyczyła na rok napastnika z Hondurasu Romella Quioto - poinformował na swojej stronie internetowej klub piłkarza CDyS Vida. W umowie zawarto także opcję pierwokupu.
Romell Quioto urodził się 9 sierpnia 1991 roku w Río Esteban. Ma 180 cm wzrostu, waży 78 kg. Ostatnio grał w drużynie CDyS Vida (La Ceiba). Testy w Wiśle rozpoczął pod koniec maja.
Zawodnik ma na koncie jeden występ w reprezentacji Hondurasu. Występuje także w reprezentacji olimpijskiej swojego kraju, która zagra na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.
|
Lis Pustyni piłkarzem Wisły. Ciekawe, czy Bednarz wynegocjował taką samą kwotę wykupu jak tutejszy idol- Valckx za Bitona.

Liczę, że jest ona jednak osiągalna dla Wisły.
http://www.90minut.pl/news/190/news1...o-w-Wisle.html