Gwiaździsty napisał(a):

A są juz wyroki za faszerowanie Polaków solą drogową ? Nawet się nie dowiedzieliśmy jakie to firmy. W normalnym państwie za coś takiego w więzieniu gnili by juz winni a odszkodowania zżarłyby te firmy. A tak w Polsce rządzonej przez Słońce Peru wytłumaczono, że sól ....nieszkodliwa i reżimowe media zajęły sie ....Kaczyńskim. 
Ciekawe czy tacy forumowi magicy jak Szpen czy AS82 skomentują ten wywiad. Nie trzeba przecież czytać wystarczy posłuchać.
|
sól chyba jest w prokuraturze, czyz nie?
co do Pana ze SKOKu. już raz to powiedziałem - mówi wiele ciekawego i w wielu sprawach sie z nim zgadzam. Ale wiem też, że SKOKi finansują PiS, więc tutaj obiektywizm pryska.