Wyświetl pojedynczy post
Dzordzu
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6278
Stary 06.06.2012, 16:23
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Raz, jedyny w życiu, chyba w CM 03/04 byłem asystentem. Jeśli dobrze pamiętam, to różnica, taka, że nie możesz robić transferów... Daj znać jak się będzie rozwijać sytuacja ; )
Nie dałem rady grać dalej Potrzebowałem wzmocnień a nie osłabień. Zarząd sprzedał mi Meliksona, Genkova i Kirma.. Więc gram od nowa :( dobrze chociaż,że to mi się stało po pierwszym sezonie.. Polecacie kogoś dobrego do Wisły?
Odpowiedz cytując