johny96 napisał(a):

|
Raz, jedyny w życiu, chyba w CM 03/04 byłem asystentem. Jeśli dobrze pamiętam, to różnica, taka, że nie możesz robić transferów... Daj znać jak się będzie rozwijać sytuacja ; )
|
Nie dałem rady grać dalej

Potrzebowałem wzmocnień a nie osłabień. Zarząd sprzedał mi Meliksona, Genkova i Kirma.. Więc gram od nowa :( dobrze chociaż,że to mi się stało po pierwszym sezonie..

Polecacie kogoś dobrego do Wisły?