Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17593
Stary 06.06.2012, 14:27
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Hydrobudowa -
dalej nie chce mi sie szukac. Skoro ktos robi cos za pol ceny, to jak ma to zrobic dobrze?
No tu to akurat pudło. Wygląda na to ze ten odcinek (podobnie jak inne budowane przez SRB) ma sie stosunkowo dobrze. Co dowodzi tylko tego że o wiele ważniejsze niż cena w przetargu było odpowiednie ustalenie kryteriów związanych z doświadczeniem wykonawcy. Ale tu zadziałały prawdopodobnie "inne przesłanki"