Szpen napisał(a):

Hydrobudowa -
dalej nie chce mi sie szukac. Skoro ktos robi cos za pol ceny, to jak ma to zrobic dobrze?
|
No tu to akurat pudło. Wygląda na to ze ten odcinek (podobnie jak inne budowane przez SRB) ma sie stosunkowo dobrze. Co dowodzi tylko tego że o wiele ważniejsze niż cena w przetargu było odpowiednie ustalenie kryteriów związanych z doświadczeniem wykonawcy. Ale tu zadziałały prawdopodobnie "inne przesłanki"